Виробник Fitex

Тренажери ТМ FITEX - це надійне спортивне обладнання високої якості. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери та спідбайкі цієї марки вже давно знайшли своє місце в багатьох тренажерних залах, реабілітаційних та фітнес центрах України. Під ТМ FITEX випускається також обладнання для дому. Воно відрізняється стильним зовнішнім виглядом і ідеальним співвідношенням ціни / якості кожного тренажера.

Кардіотренажери

Бігові доріжки

Бігові доріжки FITEX для тренажерного залу й дому мають однаково високу якість матеріалів і збірки, з однією лише відмінністю: професійні доріжки витримують інтенсивні навантаження 24/7 і мають збільшену максимальну вагу користувача.

Перейти в розділ

Орбітреки

Кожен орбитрек FITEX був створений з єдиною метою - бути корисним і комфортним тренажером. Все обладнання відрізняється високими показниками потужності, а стильний зовнішній вигляд орбітреків робить їх ідеальними тренажерами для оснащення комерційного або домашнього спортзалу.

Перейти в розділ

Вертикальні велотренажери

Кращим способом підтримувати форму і бути в тонусі завжди була їзда на велосипеді. Вертикальні велотренажери FITEX дозволяють насолоджуватися велопрогулянки вдома або в тренажерному залі в будь-яку пору року.

Перейти в розділ

Горизонтальні велотренажери

Горизонтальні велотренажери FITEX сьогодні успішно використовуються для реабілітації спорстменів після травм. Також вони популярні серед тих людей, які хочуть залишатися у формі навіть за наявності різних протипоказань до активних навантажень.

Перейти в розділ

Степери

Степери Fitex – це професійні інструменти для укріплення серцево-судинної системи, тренування м’язів ніг та ефективної боротьби із зайвою вагою. Технологічне обладнання степерів Fitex виводить їх на один рівень поряд із ведучими світовими брендами. При цьому їх головною перевагою залишається вигідна ціна, яка дозволяє купити степер для дома.

Перейти в розділ

Спідбайки

Сьогодні важко знайти більш універсальний кардиотренажер, ніж спідбайк. Він відмінно моделює їзду на велотреку і дозволяє повною мірою оцінити всі переваги велогонок: індивідуальних або групових.

Перейти в розділ

Ейрбайки

Ейрбайки - велотренажери, з унікальною, регульованою системою повітряного опору. Чим більше ви докладаєте зусиль, тим вище опір. Завдяки конструкції подвійної дії дозволяє задіяти руки і ноги одночасно, імітуючи природні рухи.

Перейти в розділ

Аксесуари

Аксесуари Fitex - це спортивні снаряди першої необхідності в будь-якому фітнес-клубі, як при індивідуальних заняттях, так і в групових тренуваннях. Ці аксессуари допоможуть вам комплексно тренувати основні групи м'язів, відпрацьовувати проблемні зони та гармонічно розвивати все тіло. Серія аксесуарів Fitex відрізняється відмінною ергономікою, привабливим зовнішнім виглядом та доступною вартістю, що дозволяє їм у повній мірі оправдовувати сподівання будь-якого користувача.

Перейти в розділ
Контакти
Виставковий центр:
Україна, Київ, вул. Мельникова, 48
Пн-Пт:
Сб:
Нд:
09:30-18:00
09:30-15:00
вихідний