Бігові доріжки

Великі розміри бігових поверхонь у багатьох тренажерах лінійки FITEX дозволяють підібрати доріжку навіть для людей з дуже високим зростом. Це особливо важливо для комерційних моделей - кожен користувач буде почувати себе комфортно під час бігу.

При виборі будь-якої бігової доріжки в першу чергу слід звернути увагу на двигун. TA-770 оснащена потужним двигуном змінного струму, що робить цю модель набагато потужніше своїх попередниць.
IMT7730 - це потужна бігова доріжка, в якій поєднується доступність в плані ціни і професіоналізм комерційного обладнання Fitex.
ECT7 відрізняється стильним зовнішнім виглядом і до дрібниць продуманим дизайном.
Лаконічний дизайн, продуманий функціонал і високі показники по всіх параметрах - все це чудово поєднується в біговій доріжці RT-500.
RT-700 - це найпотужніша бігова доріжка серед всіх моделей в лінійці Fitex.
Покращена, інтуїтивно зрозуміла консоль дозволяє зручно та миттєво змінювати швидкіть та кут нахилу. Оновлені комфортні та приємні на дотик опорні рукояті з високоякісних матеріалів.
Новий представник серії Base тренажерів Fitex. Ця бігова доріжка, з багатим технологічним оснащенням та футуристичним дизайном, здатна вразити кожного своєю ціною.
Професійна комерційна бігова доріжка Fitex Pro T300
Бігова доріжка Fitex T20 Pro - чудовий кардіотренажер, який відмінно підійде як для домашнього, так і для комерційного використання. Заняття на тренажері будуть дуже корисні для Вашого здоров'я. Заняття на тренажері допоможуть зміцнити серцево-судинну і дихальну системи організму, а так само підвищити тонус всіх м'язів.